Skip to main content

Zadzwoń

Warszawa i Częstochowa

Co może być lepsze, kiedy za oknem zmienia się co raz to inny krajobraz, a pod bokiem masz swój ulubiony samochód, i w środku kampera jest wszystko, czego potrzebujesz? Takim jest najdroższy kamper Volkner Performance S. To, co on robi i proponuje, jest nie do uwierzenia.

Projektantem tego kampera jest Gerhard Volkner, który uwielbiał podróżować kamperem. Jak on wymyślił taki kamper? “Dlaczego mielibyśmy rezygnować z komfortu i wygodnego domu kiedy jesteś na wakacjach?”. To jego słowa przy planowaniu powstania najdroższego kampera. Wygląda on tak, jakby był osadzony na ramie ciężarówki. Ale nie jest tak, bo rama Volkner Performance S była zaprojektowana od podstaw i ma przekrój litery “H”. Jest to indywidualny opatentowany przekrój potrzebny do elektrycznego opuszczania oraz wysuwania pontonu, na którym będzie zaparkowany samochód.

Zaawansowana technologia i silnik spalinowy

  • Bardzo komfortowa jazda, pneumatyczne dostosowanie do przewozu osób;
  • Opatentowany garaż dla samochodu. O tym więcej dowiesz się dalej;
  • Wielka przestrzeń. Ten pojazd ma 11,40 metrów, szerokość 2,50 metra, wysokość 3,85 metra. Wyobraźcie sobie, co można tam zmieścić;
  • Wnętrze jest zrobione z najwyżej jakości materiałów.

Za rozpędzenia najdroższego kampera odpowiada jednostka spalinowa, która generuje aż 460 KM. Jest on także dość praktyczny i ekologiczny, ma rozmieszczone na sobie panele słoneczne do pomocy w zasilaniu.

Możemy zwiększyć szerokość naszego najdroższego kampera o 50 cm, tylko po naciśnięciu jednego przycisku. Kanapy oferują miejsce dla co najmniej 6 osób. Duża sypialnia z podwójnym łóżkiem, gdzie można położyć się i oglądać telewizor, pozwala czuć się jak w domu. A co powiedzieć o łazience! Łazienka to marzenie. Duża kabina prysznicowa i 1000 litrów wody w zapasie. Zobaczcie sami:

Garaż w Volkner Performance S

Garaż w najdroższym kamperze umożliwia zabranie ulubionego samochodu na wakacje. Mogą to być jednak tylko wybrane samochody jak Porsche 911, BMW i8, Mercedes C-Class Cabriolet, Ferrari, Mini Cooper oraz inne podobne modele samochodów. Załadunek takiego samochodu i rozładunek zajmuje tylko parę minut. Dzięki hydraulicznemu pontonowi, który wyjeżdża i wjeżdża do środkowego garażu, jest to naprawdę bardzo łatwe. A później, kiedy już dojedziemy do miejsca odpoczynku, ten ponton można wykorzystać jako taras. Jest to świetny pomysł, bo masz twardą, równą powierzchnię, gdzie możesz postawić sobie stolik z krzesłami. A kiedy pada deszcz, schowasz to wszystko razem do garażu. Proste! Można schować tam nie tylko samochód, a i motocykle, rowery, skuter wodny oraz wszystko to, co tam się zmieści.

Projektowanie wnętrz najdroższego kampera

Zaprojektować wnętrze tego kampera można indywidualnie pod siebie i mieć pewność, że materiały na pewno będą najwyższej jakości.

Volkner Performance S

Volkner Performance S Volkner Performance S

Co jest ważne? Że nie musisz rezygnować z wygody. Bo najdroższy kamper Volkner Performance S jest wyposażony w kuchenkę indukcyjną, piekarnik, ekspres do kawy, dużą lodówkę, zmywarkę i można zamontować tam wszystko, czego potrzebujesz. Kuchnia też jest bardzo przestronna i ma wielką roboczą przestrzeń, gdzie do dyspozycji mamy wszystkie najpotrzebniejsze narzędzia oraz sprzęt.

Taki rodzaj kampera może zainteresować najbardziej wymagających klientów. Volkner Performance S został wyceniony na 2 030 000 Euro i można go zobaczyć na targach w Düsseldorfie.

Oczywiście, że taki kamper to marzenia życia dla każdego, ale koszt jego zakupu jest zbyt duży i nie każdemu uda się przygoda w takim rodzaju podróżowania. Chcesz spróbować przygodę z kamperem? Skontaktuj się z Wypożyczalnia Kamperów Warszawa i otrzymaj swoją ofertę.