Wypożyczalnia kamperów Warszawa

Zastanawiasz się, gdzie znajdziesz  wynajem kamperów w Warszawie? Już nie musisz! Skorzystaj z naszych usług, ale zanim to zrobisz, dowiedz się więcej o naszych kamperach. Jesteśmy przekonani, że jeśli rozpoczniesz przygodę z karawaningiem właśnie z nami, złapiesz bakcyla na dobre!

Dla kogo jest kamper?

  • Dla tych, co cenią niezależność, swobodę, wolność.
  • Nie znoszą ograniczeń, sztywnych schematów, z góry zaplanowanych rozwiązań.
  • Chcą mieć wpływ na to, jak spędzają wolny czas, i to w każdym szczególe.
  • Lubią komfort, ale niekoniecznie w wydaniu wczasów all inclusive.
  • Kochają przyrodę.

Jeśli widzisz w tych opisach siebie – wypożyczalnia kamperów w Warszawie czekają na Ciebie! Czytaj dalej, by dowiedzieć się…

Jak wyglądają nasze kampery?

Oferujemy campery klasy premium, które powstały na stabilnym podwoziu Forda. Ich przestrzeń została zaprojektowana tak, by maksymalnie wykorzystać możliwości, jakie daje, jednocześnie zapewniając szereg udogodnień. Ale do rzeczy…! Przekonaj się, co konkretnie oferuje nasza wypożyczalnia kamperów w Warszawie.

Nasze kampery przewiozą całą rodzinę – mają aż 5 miejsc do spania. Posiadają niezwykle przydatne funkcje, w tym m.in. klimatyzację postojową, oświetlenie LED o zmiennym natężeniu, okno panoramiczne w dachu, kamerę cofania, markizę i moskitierę drzwi wejściowych. To, co Cię może ucieszyć, to bagażnik na 4 rowery! Dzięki temu będziesz aktywnie spędzać wakacje – tak, jak lubisz.

Kamper jest dość przestronny, znajdziesz w nim sypialnię z podwójnym łóżkiem, natrysk, toaletę, kuchnię gazową z 3 palnikami, lodówkę, zamrażarkę, fotele i kanapy ze stołem w części jadalnianej, które nocą zamienią się w miejsca do spania.

W cenie wyposażenia znajdziesz również utensylia kuchenne, ręczniki, krzesła turystyczne, stół turystyczny, węża do wody itd.

Wypożyczalnia kamperów Warszawa

Wynajem kamperów Warszawa – inne opcje

Nasza wypożyczalnia kamperów zapewnia pełen pakiet ubezpieczeń. Dzięki AC oraz assistance możesz mieć pewność, że jak coś się stanie, Ty nie zostaniesz pozbawiony pomocy.

Aha, i jeszcze jedno! Pamiętaj, że zanim wsiądziesz do naszego kampera, przeszkolimy Cię z jego obsługi. A samochód, który Ci wydamy, będzie w pełni gotowy do podróży – czysty i zdezynfekowany. Butla gazowa i zbiornik wody czystej będą napełnione. Wszelkie płyny samochodowe (w tym do spryskiwaczy) będą uzupełnione, oczywiście nie zabraknie chemii i papieru do toalety. Jak widzisz, nasz kamper jest już gotowy do wyjazdu, a Ty?