Wypożyczalnia kamperów Częstochowa

Chodzi Ci po głowie podróż kamperem? To świetny pomysł! Wypożyczalnia i wynajem kamperów w Częstochowie, którą prowadzimy, oferuje pojazdy klasy premium, które zapewnią Ci niezapomniane przeżycia. Dojedziesz nimi tam, dokąd pragniesz, i to w komfortowych warunkach. Co jeszcze warto wiedzieć o naszych kamperach? Dowiedz się!

Czym jest kamper?

Zacznijmy od kilku zdań wprowadzenia, zanim przejdziemy do opisów naszych kamperów. Czym jest kamper? To pojazd, który pełni szereg funkcji. Przemieszczasz się nim z miejsca na miejsce, zupełnie jak zwykłym samochodem. Ale z drugiej strony posiada on łóżka, dzięki czemu służy za miejsce noclegowe, zastępuje hotel. Dzięki temu, że ma kuchnię i łazienkę dla niektórych może zastąpić tymczasowo nawet dom. Tak, możesz w nim mieszkać!

Wypożyczalnia kamperów Częstochowa

Dlaczego warto wynająć kampera?

Gdy ceny w hotelach i pensjonatach rosną jak szalone, zastanów się, czy nie pojechać całą rodziną lub grupą znajomych na wakacje kamperem. Stanie się on nie tylko środkiem, dzięki któremu dotrzecie do celu, ale i celem samym w sobie. Podróż nim da Wam mnóstwo frajdy!

Wypożyczalnia kamperów w Częstochowie to miejsce, które musisz odwiedzić, by przeżyć przygodę życia! Dlaczego? No cóż, jeśli cenisz swobodę, brak ograniczeń i chcesz mieć pod kontrolą to, jak będzie przebiegać Twoja podróż – innymi słowy pragniesz, by wszystko zależało od Ciebie, to wypożyczenie kampera jest zdecydowanie świetnym pomysłem.

Wypożyczalnia i wynajem kamperów w Częstochowie – czym się różnimy?

Przede wszystkim to, co Ci proponujemy, to świetnie wyposażone nowoczesne kampery klasy premium. Pomieszczą 5 osób, zapewniając przy tym dozę swobody i przestrzeni. Dodatkowo posiadają bagażnik na 4 rowery, a to wszystko po to, aby podróżując w ten sposób, nie zabrakło Tobie i Twoim bliskim mimo wszystko zdrowej dawki ruchu.

Wypożyczalnia kamperów w Częstochowie to miejsce, które stworzyliśmy, by dawać naszym Klientom maksimum przeżyć, jakie sami uwielbiamy. Dlatego stawiamy na to, co najlepsze. Nasze campery posiadają na wyposażeniu m.in. klimatyzację postojową, okno panoramiczne w dachu, oświetlenie LED o zmiennym natężeniu, moskitierę drzwi wejściowych, markizę itd.

Możesz rozłożyć tę ostatnią, postawić pod nią krzesła, które również są elementem wyposażenia, i rozkoszować się z cienia naturą w jej pełnej krasie. Oczywiście jak tylko dojedziesz w malownicze miejsce!

Naturalnie w pojeździe nie może zabraknąć łóżek dla 5 osób, toalety, prysznica, kuchni gazowej z aż 3 palnikami, lodówki, zamrażarki, foteli i kanap ze stołem. W naszym kamperze znajdziesz również sztućce i naczynie kuchenne, ręczniki, węża do wody, stół turystyczny itd. Wszystko tam jest!