Wypożyczalnia kamperów – Śląsk

Planujesz niezapomniane wakacje? Takie, o jakich marzyłeś od dawna? Według Twojego harmonogramu, a nie biur podróży? Na Twoich zasadach, po Twojemu? To doskonale się składa, bo mamy dla Ciebie coś absolutnie wyjątkowego – kampera, którym pojedziesz, dokąd tylko sobie wymarzysz. Pojazdy klasy premium oferuje nasza wypożyczalnia – tak, zapewniamy wynajem kamperów na Śląsku!

Dlaczego kamper to jest to?

Kamper to pojazd, którym nie tylko możesz przemieszać się z miejsca na miejsce. To, co sprawia, że jest unikatowy, to fakt, że możesz w nim spać, a właściwie nawet mieszkać! Tak, tak, to apartament na kółkach.

Karawaning, bo tym mianem określa się podróżowanie kamperem lub z przyczepą kempingową, to dla niektórych obowiązkowy sposób spędzania wakacji, a nawet styl życia.

Dziś moda na jeżdżenie kamperem nabrała niesłychanych rozmiarów. Potrzebujemy jak nigdy kontaktu z naturą, spokoju, odosobnienia. Kamper zapewnia dokładnie to, czego oczekujemy. To podróż na własnych zasadach i pełna niezależność. Jeśli też chciałbyś spróbować, doświadczyć tego na sobie, zapraszamy do naszej wypożyczalni i wynajmu kamperów na Śląsku.

Wypożyczalnia kamperów Śląsk

Jakie są nasze kampery?

Kamper to mobilny dom, a więc posiada całą masę udogodnień typowych dla domów, a są to: miejsca do spania, kuchnia z lodówką i zamrażarką, fotele, kanapy, toaleta, prysznic, umywalka itd.

Nasze kampery posiadają wiele przydatnych funkcji obecnych w tylko najlepszych pojazdach. Mowa tu między innymi o klimatyzacji postojowej, oświetleniu LED, które ma zmienne natężenie, kamerze cofania, panoramicznym oknie w dachu oraz moskitierze i markizie, pod którą można się rozłożyć i w jej cieniu urządzić sobie piknik na łonie natury.

Czujesz to? Masz już obraz tego przed oczami? Jeśli tak, nasza wypożyczalnia kamperów ze Śląska stoi dla Ciebie otworem. Przyjdź do nas, obejrzyj kampera i go wypożycz. Przeszkolimy Cię z jego obsługi oraz zapewnimy pełen pakiet ubezpieczeń, abyś bez obaw wyruszył na wymarzone wakacje!

Wypożyczalnia kamperów, Śląsk – dlaczego my?

Przede wszystkim sami jesteśmy wielkimi fanami motoryzacji oraz natury. Połączyliśmy obie te pasje i stąd narodził się pomysł na wypożyczalnię kamperów. Ponieważ chcemy zapewnić naszym Klientom jak najlepsze przeżycia, oferujemy pojazdy klasy premium.

Zawsze dostarczamy czyste i zdezynfekowane pojazdy, w których wszystkie płyny są uzupełnione. Nie brakuje w nich także tak niezbędnych podczas podróży ręczników, sztućców, naczyń itd. Jednym słowem nasz kamper jest w pełni wyposażony i gotowy!