Skip to main content

Zadzwoń

Warszawa i Częstochowa

Co zabrać do kampera? Jakie akcesoria będą przydatne w kamperze? Co trzeba mieć ze sobą w kamperze? Te oraz inne pytania zadają nam nasi klienci. W tym krótkim artykule chcemy dać odpowiedź na najbardziej zadawane pytania, o tym, co przyda się w kamperze. Zazwyczaj kamper już jest wyposażony we wszystkie potrzebne narzędzia oraz pomocnicze rzeczy, takie jak krzesła ze stolikiem, szlauch na wodę, butlę gazową. Ale ten artykuł przyda się wszystkim początkującym kempingowcom, którzy będą pakować się na swój pierwszy wyjazd.

wypożyczalnia kamperów warszawa

Suszarka na pranie oraz przenośna pralka jest tym, co zabrać do kampera wartuję, jeżeli jedziesz na długi okres czasu. Jeśli zatrzymujesz się w miejscu wyznaczonym dla kempingu, to możliwe, że znajdziesz tam pralkę oraz suszarkę. Często jednak, w dalszej Europie, jest popularnym zatrzymać swojego kampera przy domu gościnnym, gdzie właściciel z przyjemnością zaproponuje usługę prania oraz suszenia. Jednak są miejsca, w których nie ma żadnych pralek, tym bardziej suszarek. Wtedy potrzebujesz miski na pranie oraz suszarki do suszenie mokrych rzeczy.

Wykładzina. Jest jak najbardziej potrzebna, kiedy podróżujesz kamperem i więcej czasu spędzisz przed kamperem, a nie w środku.

Kable to element, który zabrać do kampera wartuję. Ale jest to w standardowym wyposażeniem kampera. Poza tym lepiej mieć je jeszcze na zapas. Nie zapomnij o zabezpieczeniu od deszczu.

Podkład do poziomowania kosztuje około 35 zł, ale jest bardzo przydatny.

Piekarnik turystyczny jest bardzo przydatny, można w nim wypiekać ciasto, ugotować obiad oraz zapiekać mięso. Zawsze się przyda.

Latarka jest w standardowym wyposażeniu kampera. Ale jednak warto zawsze wziąć na zapas, jak i pomyśleć o latarce czołowej. Przyda się ona kiedy potrzebujesz dwóch rąk, a masz zrobić coś pilnego.

Chemia do toalety jak i papier toaletowy jest w wyposażeniu kampera, jednak warto sobie też kupić płyn do zbiornika. I pozostałe zasoby do higieny własnej.

Grill do kampera jest niezbędny kiedy jedziesz gdzieś latem. Dzięki przenośnym grillom gazowym możesz zorganizować sobie grillowany posiłek gdziekolwiek jesteś. Jaką markę wybrać? Polecamy Dometic Classic 1 30 mbar.

wypożyczalnia kamperów warszawa

Torba termiczna przyda się na odpoczynek na plaży czy pływanie kajakami. To również sposób na przechowywanie zimnych napojów lub dań. Nie każda wypożyczalnia Kaperów może to zaoferować w standardowym wyposażeniu oraz wartuję ją zabrać do kampera.

Co jeszcze można zabrać do kampera?

Must have to trójkąt, apteczka, hak holowniczy, zestaw narzędzi samochodowych, a w sezonie zimowym także łańcuchy na koła, organizery na ubrania i kosmetyki. Przydadzą się też gry planszowe dla miłego spędzania wieczorów. Ręczniki szybkoschnące, ręczniki papierowe, rękawiczki jednorazowe, jednorazowe talerzyki, talerze, kubki, sztućce (przydadzą się dla piknika oraz na grill), zapasowe ładowarki, których tak często zapominamy. Pamiętajmy jednak, że kamper ma ograniczoną ładowność i nie możemy zabrać z domu wszystkiego. =)

W naszym kamperze FORD ROLLER TEAM 265 TL klasy premium może przebywać do 5 osób. A jego wyposażenie standardowe zawiera wszystko, czego będziesz potrzebować w czasie podróżowania.

WYPOSAŻENIE W CENIE:

  • Wyposażenie kuchenne (sztućce, garnki, naczynia, czajnik itp.)
  • Mata pod markizę.
  • Krzesła turystyczne 4 szt.
  • Stół turystyczny
  • Przetwornica
  • Przedłużacz elektryczny
  • Wąż do wody i gazu

Pamiętaj jednak, że kempingowanie nieco różni się od parkowania kampera. Można kempingować tylko w wyznaczonych dla tego miejscach. Kiedy zaczniesz szukać dla siebie miejsce na nocleg, przyda się tobie strona Gdzie zatrzymać się kamperem. Możemy tam sobie sprawdzić otwarty oraz dostępny kemping. Nie zapomni sprawdzić oponie w Google Maps.

Nasza Wypożyczalnia Kamperów Warszawa proponuje dobrą ofertę tak na sezon niski, jak i na sezon wysoki. Zobacz już teraz OFERTA.