Skip to main content

Zadzwoń

Warszawa i Częstochowa

Sytuacja związana z koronawirusem zmusza nas do zastanowienia się nad rezygnacją z korzystania z usług biura podróży. Dlaczego? Nie można w takim czasie być pewnym, że będzie wszystko dobrze. Czy nie zachorują nam dzieci, rodzice, a może i my sami, czy nie zabronią ponownie nam wyjazdów, być może wprowadzone zostaną inne warunki wyjazdów. Jeszcze gorzej kiedy zrobimy rezerwację lotniczą lub hotelową z opłatą, a ona będzie anulowana z powodu nowej fali epidemii. Wtedy koszty nie zostaną nam zwrócone lub, w lepszym wypadku, odzyskamy jakąś małą część z całej sumy. To co zrobić? Nie podróżować? Podróż kamperem będzie najlepszą alternatywą. A gdzie jechać kamperem? Odpowiedź jest prosta — Polska! Wypożyczalnia Kamperów Warszawa proponuje dobrą ofertę na sezon wysoki.

Gdzie jechać kamperem na wakacje w Polsce

Polska jest bardzo pięknym krajem. Jest w niej tyle malowniczych zakątków, że nie da się tego opisać słowami. To gdzie jechać kamperem w Polsce? Zaletą kampera jest to, że nie musisz być przywiązany do jednego miejsca. Możesz dziś pojechać na Mazury, a jutro spędzić czas w górach. Pamiętaj, że polskie prawo zabrania kempingować w niewyznaczonym do tego miejscu. To znaczy, że nie możesz gotować, wystawiać krzesła i stolika, rozłożyć markizy ani robić grilla obok kampera. To jest dozwolone tylko w miejscach dla kempingu.

Wspaniały region dla podróży, to Podlasie z parkami narodowymi, Lubelszczyzną z Roztoczem, polskie wybrzeże Bałtyku. Ile kosztuje spędzenie nocy w hotelu nad samym brzegiem morza? Dość drogo, a jeszcze do tego koszt śniadań, obiadów i kolacji. W tym jest przewaga campera. Bo mamy sporo miejsc kempingowych przy samej plaży. I nie musimy dużo płacić za postój kampera, oraz nie musimy przepłacać na restauracjach, które nad Bałtykiem są bardzo drogie. Mamy do dyspozycji kuchnię w kamperze, gdzie jest wszystko, czego potrzebujesz. Już wiesz gdzie jechać kamperem, a teraz czas znaleźć miejsce, gdzie można zaparkować kampera.

gdzie jechać kamperem

Gdzie znaleźć miejsce dla campingu w Polsce

Takich miejsc jest sporo. Większość z nich mają do dyspozycji pralkę, suszarkę, baseny, plac zabaw i wiele innych atrakcji.
Wybraliśmy dla was te, które mają dość dobre opinie.

  • Kemping KaperCamping Wiking gdzie cena za jedną dobę to 40 zł.
  • Stadnina Koni Białogóra, cena za jedną dobę to 70 zł. Mamy tu także do dyspozycji stadninę koni, ruską banię, karczmę ułańską, gdzie proponują pierogi z dzika, akademię wilków morskich, gdzie uczą żyć zdrowo.

Jak zaparkować kampera

Organizacja podróży kamperem na wakacje

Kiedy masz swojego kampera, to możesz wyjechać nawet dziś, ale kiedy szukasz kamper na wynajem, to jest dużo do planowania. Zobacz, co jest potrzebne w kamperze, aby nic nie zapomnieć i mieć wszystko czego potrzebujesz oraz to, czego może będziesz potrzebować =). Jeśli masz zamiar podróżować z pieskiem lub kotkiem, to przeczytaj nasz artykuł, gdzie opowiadamy jak podróżować ze zwierzętami.

Nasza Wypożyczalnia Kamperów Warszawa proponuje wynajem kampera w Częstochowie oraz wynajem kampera Śląsk. Zachęcamy do podróżowania w naszym wygodnym kamperze klasy Premium.